60V elektrische auto hoopt 100 kilometer te rijden, hoeveel elektrische auto-accu moet worden uitgerust?
Netizens vragen vaak: Hoeveel batterij is er nodig om een 60V elektrische auto 100 kilometer te laten rijden?
Hoeveel batterij voor een elektrische auto van 60 V om 100 kilometer te rijden en om het nominale vermogen van de motor van de elektrische auto te weten, de volgende berekening neemt een motor met een vermogen van 500 W als voorbeeld:
Voorbeeld: De werkspanning van een elektrisch voertuig is 60V, met een 500W motor, en de snelheid van het elektrische voertuig wordt berekend op 35 km/u;
Door berekening: stroomgrootte=motorvermogen / spanningsgrootte=500W / 60V=8,33A, dat wil zeggen, de gemiddelde werkstroom van elektrische voertuigen is ongeveer 8,33A;
Rijtijd=gewenste kilometerstand / rijsnelheid=100 KM / 35 KM/h=2.86h, dat wil zeggen, elektrische voertuigen moeten meer dan 2.86 uur rijden om 100 kilometer te bereiken;
Accucapaciteit=werkstroom * werktijd=8,33A * 2.86h=24Ah, d.w.z. om 100 kilometer te rijden, is minimaal 48V 24Ah batterij voor elektrische voertuigen vereist;
Dat wil zeggen: een 60V elektrisch voertuig met een vermogen van 500W motor heeft minimaal een 60V24Ah elektrische voertuigaccu nodig om 100 kilometer te kunnen rijden.
Natuurlijk zijn er 400W, 600W, 800W motorvermogen van elektrische voertuigen. Concreet kunt u het werkelijke motorvermogen berekenen en vervolgens samenwerken met de bovenstaande berekeningsmethode om de theoretische kilometerstand te krijgen;
Bovendien wordt het bovenstaande berekend op basis van theoretische gegevens onder ideale omstandigheden. Het werkelijke rijproces is moeilijk consistent te zijn. Elke rijder heeft immers verschillende gewichten, verschillende rijgewoonten, verschillende wegen en verschillende klimaten en omgevingen. Daarom kan het bovenstaande De theoretische kilometerstand alleen worden gebruikt als referentiegegevens.




