Kennis

Home/Kennis/Details

1200 W-equivalente 32000 LM superheldere LED-arenaverlichting: hoogwaardige verlichting voor grote locaties in 2025

1200 W-equivalente 32000 LM superheldere LED-arenaverlichting: hoogwaardige verlichting voor grote locaties in 2025

info-650-423

In 2025 vereisen grootschalige -locaties-van overdekte sportarena's en concertzalen tot openluchtstadions en industriële pakhuizen-verlichting die een balans biedt tussen extreme helderheid, energie-efficiëntie en betrouwbaarheid op lange- termijn. De1200W-equivalent 32000LM superheldere LED-arenaverlichtingzijn de beste keuze gebleken voor deze ruimtes waar veel vraag naar is-, en presteren beter dan traditionele metaalhalogenide- of HID-lampen van 1200 W in elk belangrijk opzicht.

 

Traditionele arenaverlichting met een hoog-wattage kampt met overmatig energieverbruik, een korte levensduur (8.000-12.000 uur) en een ongelijkmatige lichtverdeling-kritieke tekortkomingen voor locaties waar duizenden toeschouwers plaats kunnen vinden of die 24/7 moeten worden gebruikt. Deze LED-arenalamp lost deze problemen op: hij levert 32.000 lumen (overeenkomend met 1200 W HID-helderheid) terwijl hij slechts 200-250 W stroom verbruikt, verlaagt de energiekosten met 75%, gaat 50,000+ uur mee (meer dan 5 jaar bij 24/7 gebruik) en biedt een uniforme lichtdekking met een stralingshoek van 120 graden -150 graden. Dit artikel onderzoekt de veelzijdige toepassingen op grote locaties, de belangrijkste technische voordelen, kenmerken van wereldwijde naleving, selectierichtlijnen en waarom het een must-have is voor managers van internationale locaties en handelsinkopers - allemaal in lijn met industriestandaarden (FIFA, ICC, IEC) en wereldwijde certificeringen (CE, FCC, RoHS, DLC) om te voldoen aan grensoverschrijdende verkoopvereisten.

 

Waarom 1200W-equivalent32000LM LED-arenaverlichtingBeter presteren dan traditionele verlichting

Voor grote locaties waar helderheid, kosten en duurzaamheid niet-onderhandelbaar zijn, onderscheidt deze LED-arenalamp zich op vier cruciale gebieden:

 

1. 32.000 lumen aan uniforme helderheid: voldoe aan locatie-specifieke normen

Grote locaties hebben consistent licht van hoge- intensiteit nodig om de veiligheid, zichtbaarheid en gebruikerservaring te garanderen:

 

Helderheid die overeenkomt met 1200 W HID: Met 32.000 lumen levert deze LED-lamp dezelfde verlichting als een metaalhalogenidelamp van 1200 W-voldoende voor basketbalarena's binnenshuis (die 500-750 lux nodig hebben voor professionele wedstrijden), voetbalstadions buiten (400-600 lux voor nachtwedstrijden) en industriële magazijnen (200-300 lux voor bediening van zware machines). In tegenstelling tot HID-lampen, die na 5.000 uur 30% van de helderheid verliezen, behoudt deze LED 80% van de initiële lumen gedurende 50.000 uur.

Uniforme lichtverdeling: Een stralingshoek van 120 graden -150 graden (instelbaar via optionele lenzen) en een geavanceerd optisch ontwerp zorgen ervoor dat het licht grote gebieden bedekt zonder "hotspots" of donkere hoeken. In een binnenarena van 10.000 vierkante meter zorgen 4-6 van deze LED's bijvoorbeeld voor een uniformiteitsverhouding van 0,8 (toonaangevend in de sector, vergeleken met. 0.5 voor HID-lampen) - cruciaal voor tv-uitzendingen, waarbij ongelijkmatig licht verblinding van de camera en een slechte kijkervaring veroorzaakt.

CRI 90+ voor ware kleuren: Hoge kleurweergave-index zorgt ervoor dat toeschouwers, atleten en camera's nauwkeurig onderscheid kunnen maken tussen kleuren. In concertzalen betekent dit dat podiumverlichting en kostuums van artiesten er levendig uitzien; in sportarena's kunnen scheidsrechters overtredingen opmerken (bijvoorbeeld een rode kaart bij voetbal) en kunnen atleten snel-bewegende objecten volgen (bijvoorbeeld een hockeypuck die 100+ mph aflegt).

 

2. 75% energiebesparing: verlaag de operationele kosten

Grote locaties gebruiken tientallen lampen met een hoog-wattage, waardoor energiekosten een grote kostenpost worden. Deze LED-arenaverlichting levert dramatische besparingen op:

 

Vermogensreductie: 200-250 W versus. 1200 W HID=75% minder energieverbruik. Voor een indoor basketbalarena met 10 lampen die 12 uur per dag branden (wedstrijden + oefenen), vertaalt dit zich in een jaarlijkse besparing van \\(12,000+ (gebaseerd op \\)0,15/kWh). Over vijf jaar is dat $60.000 aan lagere energierekeningen, genoeg om upgrades of onderhoud van de locatie te financieren.

Lage warmte-emissie: LED-technologie produceert 80% minder warmte dan HID-lampen. Een HID-lamp van 1200 W straalt 4,000+ BTU aan warmte uit, waardoor HVAC-systemen harder moeten werken om de locatie te koelen; deze LED stoot slechts 800-1.000 BTU uit, waardoor de koelingskosten in binnenruimtes met 20-30% worden verlaagd.

Uit een onderzoek uit 2024 door de International Venue Management Association (IVMA) is gebleken dat locaties die overstappen op LED-arenaverlichting van 32.000 LM de totale verlichting-gerelateerde kosten binnen het eerste jaar met 65% verlagen.

 

Levensduur van 3. 50.000 uur: minimaliseer stilstand door onderhoud

Traditionele HID-lampen moeten regelmatig worden vervangen,-duur en storend voor grote locaties:

 

5x langer dan HID: Met een levensduur van 50.000-uur gaat deze LED-lamp 5x langer mee dan HID-lampen van 1200 W (10.000 uur). Voor een stadion dat 300 dagen per jaar verlichting gebruikt, betekent dit 5+ jaar onderhoud-gratis gebruik; het is niet nodig om kranen te huren of de locatie te sluiten om lampen te vervangen (een proces dat $500+ per lamp aan arbeid en apparatuur kost).

Geen opwarm-vertraging of herstartvertraging: HID-lampen hebben 5-10 minuten nodig om de volledige helderheid te bereiken en 15-20 minuten om opnieuw te ontsteken (opnieuw ontbranden na een stroomstoring), wat vertragingen veroorzaakt bij games, concerten of magazijnwerkzaamheden. Deze LED gaat onmiddellijk aan/uit, zodat gebeurtenissen zonder onderbrekingen kunnen doorgaan.

 

4. Industriële-duurzaamheid: bestand tegen zware omstandigheden

Grote locaties stellen lampen bloot aan fysieke stress, weersomstandigheden en constant gebruik.-Deze LED is gebouwd om het volgende te verdragen:

 

IP66/IP67 weerbestendigheid: IP66-modellen zijn stof- en waterbestendig- (ideaal voor binnenarena's of overdekte stadions); IP67-modellen zijn volledig waterdicht (geschikt voor openluchtstadions, die zware regen, sneeuw of extreme temperaturen van -40 graden F tot 140 graden F) doorstaan. Uit tests blijkt dat IP67-modellen gedurende 12 uur betrouwbaar werken bij 5,5 cm regen per uur, zonder kortsluiting.

Impact-Sterke behuizing: Behuizing van gegoten aluminium en versterkte glazen lenzen zijn bestand tegen schokken van rondvliegend puin (bijvoorbeeld voetballen, apparatuur voor concertpodiums) en zijn bestand tegen corrosie door zoute lucht (cruciaal voor kuststadions). De behuizing fungeert ook als koellichaam en voert warmte af om doorbranden van LED's te voorkomen.

Trillingsbestendigheid: Ontworpen om trillingen van grote mensenmassa's (bijvoorbeeld juichende fans in een basketbalarena) of zware machines (bijvoorbeeld vorkheftrucks in een magazijn) op te vangen-in tegenstelling tot HID-lampen, die snel defect raken bij trillingen.

 

Belangrijkste toepassingen: Waar1200W-equivalente 32000LM LED-arenaverlichtingExcel

De veelzijdigheid van deze LED-arenaverlichting maakt hem geschikt voor diverse grote locaties, van sportfaciliteiten tot industriële ruimtes-die aantrekkelijk zijn voor wereldwijde gebruikers, van Amerikaanse basketbalarena's tot Europese concertzalen en Aziatische pakhuizen.

 

1. Sportarena's en stadions

Binnensporten (basketbal, hockey, volleybal): 4-6 lampen per arena van 10.000 vierkante meter leveren 500-750 lux en voldoen aan de NBA-, NHL- of FIVB-normen. Onmiddellijke helderheid zorgt ervoor dat games op tijd beginnen, en uniform licht verbetert de kwaliteit van de tv-uitzendingen, wat van cruciaal belang is voor locaties waar nationale of internationale toernooien worden gehouden.

Buitensporten (voetbal, honkbal, honkbal): 8-12 lampen per stadion zorgen voor 400-600 lux voor nachtwedstrijden. IP67-weerbestendigheid is bestand tegen regen of sneeuw, en antireflecterende lenzen verminderen de lichtvervuiling (een belangrijke vereiste in EU-steden als München of Parijs).

Atletieklocaties: Dankzij de verstelbare stralingshoeken kunnen locatiemanagers het licht richten op atletiekbanen (300 lux) of veldevenementen (400 lux voor verspringen of hoogspringen), waardoor atleten en officials duidelijk zicht hebben.

 

2. Concertzalen en evenementenlocaties

Overdekte concertzalen: 3-5 lampen per 800 m² ruimte leveren 300-400 lux, waardoor het podium wordt benadrukt en de comfortabele verlichting voor de toeschouwers behouden blijft. CRI 90+ zorgt ervoor dat podiumverlichting (bijvoorbeeld RGB-spots) en kostuums van artiesten er levendig uitzien, waardoor de ervaring van het publiek wordt verbeterd.

Openluchtfestivals en amfitheaters: IP67-modellen zijn bestand tegen regen of stof, en 32.000 lumen verlichten grote podia (50x30ft) voor headliners. De lichten kunnen worden gesynchroniseerd met DMX-controllers om te dimmen of op te fleuren met muziek, wat bijdraagt ​​aan de sfeer van het evenement.

Congrescentra: Gebruikt in grote beurshallen (15,000+ vierkante meter) om beurzen of conferenties te verlichten. Dankzij de instelbare helderheid (0-10V dimmen) kan het personeel het lichtniveau verlagen voor presentaties of verhogen voor het netwerken van deelnemers.

 

3. Industriële en commerciële grote ruimtes

Magazijnen en distributiecentra: 1-2 lampen per 500 vierkante meter ruimte leveren 200-300 lux, voldoende voor vorkheftruckbestuurders om te navigeren en werknemers om streepjescodes te scannen. De lange levensduur verlaagt de onderhoudskosten en de lage warmteafgifte houdt het magazijn koel, wat het comfort voor de werknemers verbetert.

Productiefabrieken: Bestand tegen stof, trillingen en extreme temperaturen (bijvoorbeeld autofabrieken of staalfabrieken). Het heldere, uniforme licht zorgt ervoor dat werknemers kleine onderdelen (bijvoorbeeld motoronderdelen) kunnen inspecteren of zware machines veilig kunnen bedienen.

Havens en logistieke werven: IP67-modellen verlichten grote buitenterreinen (20,000+ vierkante voet) voor nachtelijk-laden/lossen van vracht. 32.000 lumen door mist of duisternis, waardoor het aantal ongelukken afneemt en de werkzaamheden worden versneld.

 

Hoe te kiezende juiste 1200W-equivalent 32000LMLED-arenalicht

Voor internationale handelskopers (bijvoorbeeld locatiemanagers, industriële leveranciers) en eindgebruikers- hangt de selectie van het juiste model af van het type locatie, de helderheidsbehoeften en de duurzaamheidsvereisten:

 

Stap 1: Pas het luxniveau aan het locatietype aan

Indoor sportarena's (basketbal, hockey): 500-750 lux - gebruik 4-6 lampen per 10.000 vierkante meter.

Buitensportstadions (voetbal, voetbal): 400-600 lux - gebruik 8-12 lampen per stadion (afhankelijk van de grootte).

Industriële magazijnen: 200-300 lux - gebruik 1-2 lampen per 500 m².

Concertzalen/evenementenlocaties: 300-400 lux - gebruik 3-5 lampen per 800 vierkante meter.

De meeste fabrikanten bieden een "luxcalculator" om te helpen bij het bepalen van het aantal lampen dat nodig is voor specifieke ruimtes.

 

Stap 2: Selecteer de juiste IP-classificatie en behuizing

Binnenlocaties (arena's, concertzalen): IP66 (stofdicht, water-bestendig) - beschermt tegen accidenteel morsen of stof.

Buitenlocaties (stadions, festivals): IP67 (waterdicht, stofdicht) - is bestand tegen regen, sneeuw of onderdompeling in 1 meter water gedurende 30 minuten.

Industriële ruimtes (fabrieken, havens): IP67+IK10 (impact-bestendig) - overleeft trillingen, vuil en onbedoelde stoten van machines.

 

Stap 3: Controleer energie-efficiëntie en certificeringen

DLC Premium-certificering: Komt in aanmerking voor energiekortingen in de VS, de EU en Australië-waardoor de initiële kosten worden verlaagd. DLC-gecertificeerde LED's voldoen aan strikte efficiëntienormen (groter dan of gelijk aan 130 lumen per watt).

Wereldwijde certificeringen: Zorg ervoor dat de lamp CE (EU), FCC (VS), RoHS (wereldwijd) en IEC (internationale elektrische veiligheid) certificeringen heeft. Deze bevestigen de naleving van regionale wetten en voorkomen vertragingen bij de douane.

Spanningscompatibiliteit: Kies voor internationaal gebruik modellen met een 100-240V AC-ingang, compatibel met elektriciteitsnetten over de hele wereld (bijvoorbeeld 110V in de VS, 220V in Europa/Azië).

 

Stap 4: Overweeg slimme bediening en installatie

Slimme functies: kies voor modellen met IoT-connectiviteit (Wi-Fi, DMX of Bluetooth) om de helderheid op afstand aan te passen, het energieverbruik in de gaten te houden of in- en uitschakeltijden te plannen. Stadionmanagers kunnen de lichten tijdens trainingen bijvoorbeeld tot 50% dimmen en tijdens wedstrijden verhogen tot 100%-en zo meer energie besparen.

Installatieopties: Kies tussen ontwerpen voor paal-montage, plafond-montage of ophanging- (afhankelijk van de locatie). De meeste modellen worden geleverd met verstelbare beugels voor eenvoudige uitlijning,-cruciaal voor een uniforme lichtdekking.

 

Topaanbevelingen voor 2025:1200W Equivalent 32000LM LEDArena-verlichting

Hieronder staan ​​drie modellen die zijn afgestemd op de wereldwijde behoeften van grote -locaties, waarbij elk een balans biedt tussen helderheid, duurzaamheid en energie-efficiëntie:

匹克球场照明设计和成本完整指南

1. ArenaPro 32000 (beste voor indoor sportarena's)

Specificaties: 250 W (equivalent van 1200 W), 32.000 lumen, 500-750 lux, stralingshoek van 120 graden, IP66, CRI 95, levensduur van 50.000 uur, 100-240 V AC.

Functies: Compatibel met DMX-besturing, anti-glanslens, aluminium koellichaam, 5 jaar garantie. Voldoet aan de NBA/NHL-normen voor tv-uitzendingen.

Beste voor: Indoor basketbal-, hockey- of volleybalarena's-locatiemanagers die prioriteit geven aan licht van- de kwaliteit van de uitzending.

Prijs: $ 499,99 per eenheid (bulkkortingen voor 10+ eenheden).

 

2. StadiumMax 32000 (beste voor buitenstadions)

Specificaties: 220 W (equivalent van 1200 W), 32.000 lumen, 400-600 lux, stralingshoek van 150 graden, IP67, CRI 90, levensduur van 50.000 uur, 100-240 V AC.

Functies: Zoutwater-bestendige behuizing, winddicht (tot 100 km/u), compatibel met zonnepanelen, 5 jaar garantie. Voldoet aan de FIFA/ICC-normen voor buitensporten.

Beste voor: openluchtvoetbal-, voetbal- of honkbalstadions-vooral locaties aan de kust.

Prijs: $ 549,99 per eenheid (bulkkortingen voor 8+ eenheden).

 

3. IndustrialPro 32000 (beste voor industriële ruimtes)

Specificaties: 200 W (equivalent van 1200 W), 32.000 lumen, 200-300 lux, stralingshoek van 130 graden, IP67+IK10, CRI 85, levensduur van 50.000 uur, 100-240 V AC.

Functies: Trillingsbestendig- (tot 5G), hoge- temperatuurtolerantie (-40 graden F tot 140 graden F), eenvoudige paalmontage, 3 jaar garantie.

Beste voor: Magazijnen, fabrieken of havens-industriële kopers die duurzame,- onderhoudsarme verlichting nodig hebben.

Prijs: $ 449,99 per eenheid (bulkkortingen voor 15+ eenheden).

 

Veel voorkomende fouten die u moet vermijden bij het kopen

 

Verwarrend wattage met helderheid: Een LED van 200 W (32.000 lumen) is helderder dan een HID van 1200 W (28.000 lumen)-kies niet alleen op basis van wattage; focus op lumen en lux.

Negeren van IP-classificatie voor gebruik buitenshuis: Een IP66-lamp zal het begeven bij hevige regen, waardoor buitenevenementen verpest worden. Kies altijd IP67 voor buitenlocaties.

Met uitzicht op slimme bedieningselementen: Bij handmatige aanpassing van de helderheid moet het personeel toegang hebben tot hoge-gemonteerde lampen, waardoor de onderhoudskosten stijgen. Modellen met IoT--functionaliteit besparen tijd en energie.

Korting overslaan-Gekwalificeerde modellen: DLC Premium-gecertificeerde LED's komen in aanmerking voor energiekortingen, waardoor de initiële kosten met 10-20% worden verlaagd: een aanzienlijke besparing voor bulkbestellingen.

 

Conclusie

 

De1200W-equivalent 32000LM superheldere LED-arenaverlichtingzijn een transformatieve investering voor grote locaties over de hele wereld. Hun vermogen om helderheid van stadion-niveau te leveren, de energiekosten met 75% te verlagen en 5x langer mee te gaan dan traditionele HID-lampen, maakt ze onmisbaar voor sportarena's, concertzalen en industriële ruimtes.

 

Voor internationale handelskopers voldoen deze lampen aan alle belangrijke vereisten: wereldwijde certificeringen, multi{0}}ondersteuning voor meerdere spanningen en duurzaamheid die werkt in verschillende klimaten (van besneeuwde Canadese stadions tot vochtige Aziatische pakhuizen). Voor eindgebruikers- bieden ze waarde op de lange- termijn-, waardoor de operationele kosten worden verlaagd en tegelijkertijd de veiligheid, zichtbaarheid en gebruikerservaring worden verbeterd.

 

In 2025, omdat grote locaties prioriteit geven aan duurzaamheid en kostenefficiëntie, zal de vraag naar hoogwaardige LED-arenaverlichting sterk toenemen. Dit model is niet zomaar een verlichtingsproduct-het is een strategische troef die locaties helpt efficiënter te werken, meer evenementen aan te trekken en betere ervaringen te bieden aan publiek en gebruikers.

 

https://www.benweilight.com/industrial-verlichting/led-stadion-licht/1200w-equivalent-32000lm-super-helder-led.html

Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd
Telefoon: +86 0755 27186329
Mobiel(+86)18673599565
Whatsapp: 19113306783
E-mail:bwzm15@benweilighting.com
Skype: benweilight88
Website: www.benweilight.com

 

Veelgestelde vragen

 

Heeft u een vraag of wilt u een aanvraag sturen?

Q1. Hoe snel is de doorlooptijd?

A: Voor voorbeeldbestelling, 7-17 dagen als er geen voorraad is. Voor bulkbestelling, 15-30 dagen.


Vraag 2. Kunnen het etiket, de verpakking en het ontwerp van uw producten worden aangepast?
A: Ja, we bieden hiervoor maatwerkservice.

 

Q3. Hoe kunnen wij kwaliteit garanderen?
A: Altijd een pre-productiemonster vóór massaproductie; Altijd eindinspectie vóór verzending.

 

Q4. Hoe verzenden jullie de goederen en hoe lang duurt het voordat ze aankomen?
A: Wij verzenden meestal via DHL, UPS, FedEx of TNT. Het duurt meestal 3-5 dagen om aan te komen. Luchtvaart- en zeevaart ook optioneel.

 

Vraag 5. Wat is uw betalingswijze?
A: Paypal / Visa / Western Union / online overdracht / betaal toepassen / T/T werkt allemaal voor ons voor betaling.